Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ Luxusní nábytek  - EICHHOLTZ

Luxury furniture - EICHHOLTZ

https://www.eichholtz.com/  
 

For more information, you can call
+420775566126,


Holandská firma Eichholtz je pro vaší představu společnost s historií počítanou na desetiletí. Jejím zakladatelem je Theo Eichholtz (1967), který se po ukončení střední školy a vojenské služby, rozhodl cestovat se svým kamarádem Aukem Wichersem po vzdálených zemích. Na svých cestách se setkávali s originálním a krásným nábytkem, který byl jejich společnou vášní a vyjadřoval hlavně prostředí ve kterém by sami chtěli žít. Pokračování je jednoduché jak sám dnes říká, už pouze historie! Pod vlajkou firmy Eichholtz BV, začal dovážet a prodávat exotický nábytek, osvětlení a krásné doplňky. Vše začalo v Indonesii, ale dnes se jeho pole působnosti rozšířilo i do dalších exotických zemí jako je Barma, Indie, Čína i Thajsko. Nyní má firma Eichholtz více než 50 zaměstnanců, prodává nábytek a doplňky po celém světě a jeho přítel Auke Wichers je stále jeho pravou rukou.

V pířpadě zájmu o dané zboží nás kontaktujte.

 

 

 


* Starred items are required
Information on the processing of personal data
Send a question about this product Luxusní nábytek - EICHHOLTZ If you have a question about the product Luxusní nábytek - EICHHOLTZ, you can use this form. We will contact you with the information as soon as possible to the specified phone or e-mail.

Similar products

TORINO TORINO
From 6.000,-
MILANO MILANO
From 550,-